از پوسته بزرگ آموزش آنلاین دیجی اکادمی رونمایی شد ...

افزونه وردپرس

یکی از ملزومات هر سایت وردپرس استفاده از افرونه های متفاوت وردپرس است. رعایت اصول نصب و نگه داری از افزونه ها و همچنین آشنایی با استفاده بهینه از این افزونه ها میباشد. استفاده دقیق از افزونه ها باعث افزایش بهره وری و افزایش امکانات سایت میگردد.  

ما در سایت آپرین وردپرس در تلاشیم با معرفی و ارائه بهترین افزونه های وردپرس و همچنین ارائه آموزش استفاده بهینه از این افزونه ها بتوانیم معقول ترین و سریع ترین این افزونه ها را به شما، معرفی کنیم تا علاوه بر داشتان یک سایت قدرتمند و بهینه، از نصب افزونه های اضافی و غیر قابل استفاده بپرهیزید تا دچار مشکلات یک سایت معمولی نشده  و با نصب بالای تعداد زیادی افزونه، سرعت سایت خود را کاهش ندهید.

افزونه وردپرس

پخش ویدیو
آخرین افزونه های اضافه شده

آموزش اکسل Microsoft Office Excel 2018

9,000 تومان
5
01:27ساعت
78

آموزش نرم افزار Microsoft Word 2018

9,800 تومان
00:01ساعت
34

افزونه وردپرس

چطور می توانیم یک افزونه مناسب را انتخاب کنیم؟

هرگاه با چالشی در وبسایت وردپرسی خود روبرو شدید لازم است تا کمی در دنیای اینترنت جستجویی بابت اینکه پلاگین یا افزونه وردپرس آماده ای برای شما وجود دارد یا خیر بررسی داشته باشید. اگر وجود داشته باشد به راحتی با تهیه و نصب آن می تاونید کسب و کار خودتان را متحول کنید و از چالش ایجاد شده به راحتی عبور کنید.

وردپرس واقعاً عالی است! شما می توانید با وردپرس حتی به کسب و کار های میلیاری برسید. هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. کافی است کمی خلاق باشید و با آرامش برای مدت زیادی کار کنید. آرام آرام مشتری جذب کنید و بتوانید به خوبی بازار مورد هدف خودتان را پیدا کنید.